20.04.18

Witamy na naszej stronie

                                          

KOMUNIKAT

Opublikowane: 20.04.18

NORIMPEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Zielonej Górze informuje, iż wprowadzona do obrotu zabawka pistolet na kulki/strzałki NO-1000697 kod EAN 5902444006974 nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, ze względu na obecność w zestawie kulek rozszerzających się o więcej niż 50%, co stwarza ryzyko udławienia się dziecka oraz zagrożenie dla jego zdrowia. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Firma NORIMPEX obecna jest na polskim rynku zabawek od ponad 20 lat, zajmujemy się importem i dystrybucją zabawek. Regularnie bierzemy udział w największych targach branży zabawkarskiej, by zawsze być na bieżąco z rynkowymi trendami.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej, naszym atutem jest darmowy i szybki dowóz zamówionego towaru. Z chęcią rozpoczniemy współpracę z zainteresowanymi naszą działalnością firmami, zarówno dostawcami, jak i odbiorcami.

Zadzwoń i zamów wizytę naszego przedstawiciela handlowego:

tel. (068) 32 80 900

Strefa hurtowa w zakładce: Hurt on-line

   

 

Hurt online

Hurt online

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu