19.03.18

Witamy na naszej stronie

                                          

KOMUNIKAT

Opublikowane: 19.03.18

NORIMPEX sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze informuje, iż wprowadzona do obrotu zabawka produkcji chińskiej – KONIK – FIGURKA, NO.1000638 ("magiczny mały smok"), kod EAN 5902444006387 nie spełnia wymagań dla zabawek określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi obecność w zabawce niebezpiecznej substancji chemicznej, która ma niekorzystny wpływ na zdrowie ludzkie, związany ze szkodliwym działaniem na funkcje rozrodcze i płodność lub rozwój potomstwa. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsument.ów

Firma NORIMPEX obecna jest na polskim rynku zabawek od ponad 20 lat, zajmujemy się importem i dystrybucją zabawek. Regularnie bierzemy udział w największych targach branży zabawkarskiej, by zawsze być na bieżąco z rynkowymi trendami.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej, naszym atutem jest darmowy i szybki dowóz zamówionego towaru. Z chęcią rozpoczniemy współpracę z zainteresowanymi naszą działalnością firmami, zarówno dostawcami, jak i odbiorcami.

Zadzwoń i zamów wizytę naszego przedstawiciela handlowego:

tel. (068) 32 80 900

Strefa hurtowa w zakładce: Hurt on-line

   

 

Hurt online

Hurt online

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu